PDA

Просмотр полной версии : Операция “Спецсигнал”


Dimansh
30.03.2010, 07:46
Автовласники, які незаконно встановили та використовують спеціальні звукові та світлові сигнали, будуть притягатися до адміністративної відповідальності

Департаментом ДАІ МВС України ініційовано проведення з 29.03.2010р. по 07.04.2010р. широкомасштабних оперативно-профілактичних заходів щодо упорядкування використання учасниками дорожнього руху спеціальних звукових та світлових сигналів під умовною назвою “Спецсигнал”.
Вказані заходи в першу чергу викликані самовільним переобладнанням водіями, переважно престижних автомобілів, своїх транспортних засобів шляхом встановлення світлових або звукових сигналів.
Відповідно до Указу Президента України “Про заходи щодо впорядкування використання спеціальних світлових звукових сигнальних пристроїв та номерних знаків на службових транспортних засобах” та відомчого наказу МВС України, визначено перелік осіб та організацій, які мають право на встановлення та використання на автомобілях спеціальних звукових та світлових сигналів.
Так, спеціальні світлові сигнальні пристрої синього кольору та звукові сигнальні пристрої можуть установлюватися виключно на службових транспортних засобах, які використовуються для пересування осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, або на транспортних засобах міліції, оперативних або спеціальних транспортних засобах військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, податкової міліції, служб безпеки дорожнього руху, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, швидкої медичної допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, служб інкасації та перевезення цінностей Національного банку України та банків України, Управління державної охорони України за наявності спеціального дозволу, який видається Департаментом Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України.
Спеціальні світлові сигнальні пристрої червоного, зеленого кольору можуть установлюватися виключно на транспортних засобах підрозділів Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України та Управління державної охорони України.
Непереборне бажання деяких автомобілістів проїхати на своєму автомобілі із включеним спеціальним сигналом навіть не зупиняють санкції, що передбачені за даний вид порушення. Статтею 122-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення на водія штрафу у сумі від 850 - 1020 гривень, при цьому передбачено також вилучення спеціальних пристроїв.
Державтоінспекція МВС України попереджає автовласників, які незаконно встановили та використовують спеціальні звукові та світлові сигнали, про адміністративну відповідальність.
Одночасно висловлюємо прохання до учасників дорожнього руху не звертатися безпідставно до Департаменту ДАІ МВС України щодо отримання дозволу на встановлення спеціальних звукових та світлових сигналів. Дозволи будуть видаватися лише тим, хто зазначений у відповідному переліку Указу Президента України.

Gluck
30.03.2010, 08:11
круто, но ведь проблестковые огоньки белого цвета не являются спецсигналом

Dimansh
30.03.2010, 08:26
конечно нет. открой ПДД

Mr Black
30.03.2010, 18:19
интересно потом будет на отчет посмотреть, сколько они чего изъяли. Видел видео российское - журналюги к дпс пристроились во время такой операции - так под жезл попадали все - и депутаты и мажоры.. Нет разрешения - снимай свои фонарики. И штраф.

korneev
30.03.2010, 18:36
вчера наблюдал как гайки под капотом у эски копались искали сгушки)

ultraman
30.03.2010, 20:42
а я капот не открою ))) тросик лопнул)) хай откроют хоть масло проверю )

bes_paniki
30.03.2010, 20:53
смотри, ещё консервным ножом открывать начнут ))

Mr Black
31.03.2010, 19:21
черный Прадо стоял под маком днем с включенными страбами в туманках. Операция спецсигнал ему до опы)

Gluck
31.03.2010, 20:13
Операция спецсигнал ему до опыможет он просто наш форум не читает?)))

bes_paniki
31.03.2010, 20:31
или докУменты есть

Mr Black
14.04.2010, 18:19
ДАІ встановила 3,1 тис. порушень при використанні спецсигналів


Державна автомобільна інспекція за наслідками проведення оперативно-профілактичних заходів під назвою «Спецсигнал» 29 березня-7 квітня встановила 3 112 фактів порушень при установці і використанні спеціальних звукових і світлових сигналів на транспортних засобах. Про це повідомила прес-служби ДАІ.

За період проведення заходів ДАІ перевірила 9 806 спеціальних транспортних засобів, обладнаних спецприладами (автомобілі податкової, швидкої медичної допомоги, аварійно-рятівних служб, пожежної охорони, служб інкасації та інші).

З них 340 одиниць транспортних засобів експлуатувалися без відповідного дозволу на вказане устаткування, в 94 випадках були виявлені транспортні засоби з простроченим терміном дії дозволу, на 43 машинах спецпристрої були встановлені з порушеннями.

За цими фактами ДАІ склала 401 протокол про адміністративне правопорушення і винесла 65 розпоряджень на усунення цих недоліків.

Крім того, Державтоінспекція виявила 2 241 транспортний засіб учасників дорожнього руху зі встановленими без відповідного дозволу інспекції спецпристроями.

На власників цих засобів був складений відповідно 2 241 протокол про адміністративні правопорушення.

В ході цієї ж операції, під час проведення державного технічного огляду і перевірки автогосподарств, ДАІ перевірила 10 097 одиниць транспортних засобів і виявила 218 фактів порушень розміщення спецсигналів і 176 фактів незаконного обладнання спецсигналами транспортних засобів.

За даними фактами ДАІ винесла 315 розпоряджень на усунення виявлених порушень, демонтувала 258 спецсигналів, склала 87 протоколів про адміністративне правопорушення на посадових осіб і вилучила 379 дозволів на встановлення і використання спецсигналів.

ДАІ попереджає автовласників, які незаконно встановили і використовують спеціальні звукові і світлові сигнали, про адміністративну відповідальність і просить учасників дорожнього руху не звертатися безпідставно до Департаменту ДАІ щодо отримання дозволу на встановлення спецсигналів.

Нагадаємо, раніше ДАІ почала оперативно-профілактичні заходи під назвою «Спецсигнал», в ході яких перевіряла правомірність встановлення на автомобілі і використання учасниками дорожнього руху спеціальних звукових і світлових сигналів.

За матеріалами «Українські новини»

Klaus
14.04.2010, 23:53
Ай какие молодцы! Честь и хвала нашей автоинспекции.