PDA

Просмотр полной версии : Не законно оштрафовали! что ДЕЛАТЬ

ambasador
22.12.2009, 20:54
Я, 21 12 09 року приблизно о 20:20 рухався на належному мені а/м Honda д/нР Мене зупинив инспектор.
Підійшовши до мого автомобіля інспектор сказав щось незрозуміле і попросив передати йому документи. У зв’язку з чим я був вимушений просити його показати службове посвідчення та назвати причину зупинки. Тільки після цього я отримав можливість з`ясувати, що маю справу з Інспектором ДПС старшим сержантом Гол В., номер нагрудного знаку , і зупинено мене за «Порушення ПДР» (який саме пункт Правил дорожнього руху я нібито порушив Інспектор ДПС Гол В. не зміг мені відповісти).
Даними діями інспектор порушив п. 15.5. Наказ МВС N 111 «Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС» (далі – Інструкція), зокрема інспектор не виконав вимоги даного пункту чітко та голосно відрекомендуватися та назвати причину зупинки.
Отримавши мої документи, Інспектор ДПС почав вимагати, щоб я вийшов з автомобіля. Я заявив, що законних підстав примушувати мене вийти з мого особистого а/м в нього немає, однак він строго наполягав підчинятись. Після цього світячи в очі ліхтариком і з підозрою на наркотичне опяніня почав наполягати проїхати з ним до медєкспертизи на Володарського та пригрозив вразі відмови проїхати з ними при при свідках забирути авто на штрафмайданчик.
Коли ми зайшли до кабінету медєкспертизи зімною на той момент був свідок і йому було відказно знаходитись в кабінеті однак присутня особа, яка, згідно ст. 272 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) може виступити свідком при розгляді даної справи. На це Інспектор відповів, що свідків в нього досить і більше нікого до справи він долучати не буде.
Вищевказаними діями Інспектор ДПС Головко В.Я. порушив ст. 256 КУпАП щодо змісту протоколу та п. 1.12. Розпорядження МВС №466 (далі – Розпорядження – « У ході документування дорожньо-транспортних пригод виключити
випадки неякісного оформлення матеріалив ДТП (унесення в схеми ДТП неправдивої, помилкової або неповної інформації, неврахування показів свідків, очевидців), що призводить до поверхового та необ’єктивного розгляду таких справ.»
Про відмову вписати особу, якій відомі обставини, що підлягають установленню по даній справі я згодом зазначив в Поясненні особи, яка притягається до адміністративної відповідальності (далі - Пояснення), які додав до протоколу окремим аркушем. Також в Поясненнях я вписав основні відомості про дану особу.Також грубим чином лікар заборонила користуватися мобільним телефоном во время єкспертизи.Після обстеженя я здав аналіз лікарю вона його винисла в другий кабінет приблизно на 10 хвилин потім повернулася та повідомила що аналіз виявив – КАННАБІНАТИ. Мені було запропоновано підписати в якихсь документах я відмовився.На моє відмовлення відповіли вам буде хуже. Я ще раз відмовив у підписі. Та почав наполягати на повторну експертизу в моїй присутності але мені відмовили зі словами в нас нема часу з вами возитися. В вас буде чаз пізніше відповіли інспектори. Після цого мене підвили до мого авта та запропонували пройхати з інспектором за кермом на штраф майданчик але я відмовився мені почали пригрожувати що визовуть евакуатор та за нанесення шкоди моєму авто вони небудуть відповідати також мені прийдеться оплачувати евакуатор.Десь приблизно 2 години вони чикали евакуатор за цю годину прийхав мій батько та після деяких спорів вони віддали авто під його керівництво за цю годину я ще пару раз просив пройти еповторний аналіз мені було відмовлено.Потім мені запропонували підписати якісь документи але я знов відмовився.Я ще раз нагадав що хочу пройти експертизу але вони сказали що вних нема часу забрали мое посвідчення та пойхали незалешивши навіть неякого листа. Ми пішли з мойм батьком та свідками до кабінету медекспертизи щоб ще раз пройти аналіз за наші кошти але нас навіть невпустили в будинок і відповіли немають права проводити експертизу без інспекторів чи наказу лікаря. Потім я став наполягати щоб медексперт написав письмову відмову чому він відмовляється зробити мені повторний аналіз але мені відмовили та навіть нестали більше слухати, зачинили двері.
Ми поїхали в БСМП хотіли там зробити аналіз крові але вони відповіли, що такого нероблять, та порекоміндовали поїхати туди де я проходив медекспертизу.

Dimansh
22.12.2009, 21:02
ambasador, в дальнейшем? как решилось сейчас?

Добавлено через 5 минут
при отказе от повторного теста необходимо писать жалобу и заявление в суд, проводить независимую экспертизу, усть даже за деньги. нельзя опускать руки

Gluck
22.12.2009, 21:31
проводить независимую экспертизу, усть даже за деньгипричем сразу, а то потом скажут, что поздно сделал и все уже вышло из организма

Dimansh
22.12.2009, 21:32
Gluck, не не не. моментально...

я вообще не могу понять КААААК (С) "не дали" провести повторно... кто и почему... надеюсь ТС очнется и напишет более развернуто

Gluck
22.12.2009, 21:33
моментально...именно это я и хотел сказать

korneev
22.12.2009, 22:23
бред какойто о_О

Dimansh
22.12.2009, 22:24
очень мало инфы

Gluck
22.12.2009, 22:27
korneev,
Dimansh, согласен

Advok@t
22.12.2009, 22:34
Как защитить себя от такого в дальнейшем!! это можит быть скаждым
Что не садиться за руль???? или не выходить издому??
Думаю, в первую очередь не ехать на экспертизу самому. Думаю, у каждого есть друзья/родственники, которых можно поднять в любое время суток...ну, и ни в коем случае не подписывать все подряд не глядя...

Gluck
22.12.2009, 22:52
ну, и ни в коем случае не подписывать все подряд не глядя...золотые слова

ambasador
23.12.2009, 00:31
Думаю, в первую очередь не ехать на экспертизу самому. Думаю, у каждого есть друзья/родственники, которых можно поднять в любое время суток...ну, и ни в коем случае не подписывать все подряд не глядя...
У меня очень много знакомых но в 11 вечера сложно ккому либо дозвониться перенесли на утро пошол к начальнику облости ГАИ!!!!!!!!! а он увы нечем помоч :no: :upset: я не здамся!!!!

Dimansh
23.12.2009, 00:34
ambasador, ты сделал повторную экспертизу?

Advok@t
23.12.2009, 00:37
ambasador,я так и не понял, что в итоге? протокол? постановление? права забрали?

ambasador
23.12.2009, 00:38
нет завтра !! буду решать!!

Добавлено через 54 секунды
ambasador,я так и не понял, что в итоге? протокол? постановление? права забрали?
ДА!!!!!!!

Dimansh
23.12.2009, 00:39
ambasador, что завтра? какая экспертиза завтра??? толку ноль.... я вообще не понимаю что произошло, какие последствия пришли тощо...

Добавлено через 41 секунду
ВЕ 4440О_о

ambasador
23.12.2009, 00:40
ambasador, ты сделал повторную экспертизу?
я севодня хотел забрать права и закрыть все но увы потратил весь день!!!

Dimansh
23.12.2009, 00:41
ааа первый пост изменился.....

что то сильно умно как-то... это из пояснень? они права забрали? протокол дали? надо позов в суд лабать

Добавлено через 22 секунды
ambasador, кто писал тебе то пояснение?

ambasador
23.12.2009, 00:43
ambasador, что завтра? какая экспертиза завтра??? толку ноль.... я вообще не понимаю что произошло, какие последствия пришли тощо...

Добавлено через 41 секунду
О_о
вобщем севодня хотел решить через знакомых у меня не вышло завтро буду писать в прокуратуру и т д

Dodin
23.12.2009, 00:43
Мдаааа, Очень сильно развели!
Я думаю, плохую службу сыграли твои номера ВЕ ХХХ0 АР .
И Менты решили "развести мажора".

Dimansh
23.12.2009, 00:46
классически. легко будет вернуть права..
меня тлько одно смущает... кто написал пояснение из первого поста... явно не автор...

ambasador
23.12.2009, 00:48
классически. легко будет вернуть права..
меня тлько одно смущает... кто написал пояснение из первого поста... явно не автор...
всмысле я на быструю руку набил текст написал все как было!!

Advok@t
23.12.2009, 00:48
кто написал пояснение из первого поста... явно не автор...
по номеру догадайся:wow:

ambasador
23.12.2009, 00:50
по номеру догадайся:wow:
блин нушто прям все печатать надо гдето скопировал гдето свое добавил главное смысл изложыть!!!

Advok@t
23.12.2009, 00:52
ambasador, та не вопрос, я для этого свою жалобу и выложил. Ты просто ошибки поисправляй и номер убери

ambasador
23.12.2009, 00:59
ambasador, та не вопрос, я для этого свою жалобу и выложил. Ты просто ошибки поисправляй и номер убери
ок сенк тебе я понял

Добавлено через 2 минуты
ок сенк тебе я понял
голова болит второй день без сна! простите

Dimansh
23.12.2009, 01:04
ambasador, тогда могу посоветовать пойти поспать. в час ночи много не наделаешь...

Кирилл
23.12.2009, 12:14
ВЕ 4440

Лёша??? :wow:

Dimansh
23.12.2009, 12:15
Олег???

ambasador
23.12.2009, 22:03
Изначально я не знал что делать в такой ситуации и хотел послушать кто што предложит я уже разобрался СПАСИБО! позже напишу как и чем закончилось!

Dimansh
23.12.2009, 22:04
позже напишу как и чем закончилось!ждем с нетерпением, и надеемся что когда будешь писать чем все закончилось - ты выложишь сканы

Sergey_Yur`evich
26.12.2009, 05:16
Первый пост ну явно не автора... Сильно красиво написано... А судя из последующих написанных им же постов видно что с грамматикой у гражданина ambasadora явно плохо... Замануха какая-то.. :upset:

Dimansh
26.12.2009, 09:29
он сказал что все сделает сам. будем ждать

Advok@t
26.12.2009, 13:19
Первый пост ну явно не автора... Сильно красиво написано...
это моя заява, практически в оригинале - только пару моментов добавлено...

Dimansh
26.12.2009, 13:26
Серега просто не знал что это ты ему дал