PDA

Просмотр полной версии : Незаконная установка лежачих полицейских. как бороться?

Dimansh
17.08.2010, 18:04
Алгоритм таков:
1. Внимательно читаешь ДСТУ (рабочая ссылка http://saygak.com/wp-content/uploads/2009/07/dstu_4123_2006.pdf).
2. Определяешь ряд нарушений размещения лежачих полицейских.
3. Пишешь обращение Начальнику Управління ДАІ ГУ МВС України в Николаеве и еще тем, кому надо (ниже указано)

для этого надо:
ДСТУ 297 и запрос по образцу:

З А Я В А
На вулиці Черняхівського м. Кривий Ріг на ділянці від в.Ракетна до в.Харитонова, а також на в. Ракетна, ближче до парку Гагаріна встановлено шість чи сім штучних асфальтових пагорби за функціональною ознакою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки (далі – «Асфальтові пагорби»).
Зазначені асфальтові пагорби не є пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, оскільки не відповідають вимогам ДСТУ 4123:2006, зокрема п. 3.1, 3.2, 3.3.1, 3.4.1, 3.4.2, 3.4.3, 5.2, 5.3.
Про наявність пагорбів з обох сторін не попереджає жоден знак – ані 1.11 «Пагорб», ані знак обмеження максимальної швидкості 3.29.
В темний час доби пагорб неможливо ідентифікувати на дистанції, що дозволить знизити швидкість до рівня безпечного для подолання пагорбу, без застосування екстреного гальмування.
Спираючись на вищевказане, асфальтові пагорби створюють перешкоду руху транспортних засобів, примушують водіїв до екстреного гальмування та маневрування, сприяють виникненню аварійних ситуацій, конфігурація та встановлення пагорбів суперечить законодавству України.
Керуючись засадами Інструкції з питань діяльності підрозділів державно-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС України №111 від 27.03.2009, а саме п. 3.16, 3.2, 3.6, 5.2.1

прошу у відповідь на мою заяву:
1. Вжити заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, а саме усунення перешкод руху транспортних засобів (негайний демонтаж асфальтових пагорбів або приведення їх до повної відповідності вимогам ДСТУ 4123:2006).
2. Прошу поінформувати мене які саме заходи, ким і у який термін заплановано вжити з метою усунення порушень законодавства та забезпечення безпеки дорожнього руху

или

До:
Рибалка Володимира Мефодійовича,
начальника ШЕУ Шевченківського району,
02006 м.Київ, вул. Ямська 59

Від:
Ахметова Рината Леонідовича,
02222, м. Київ,
просп. Донецкий 11, кв.666
тел. 8 (050) 444-44-44

З В Е Р Н Е Н Н Я

В період з 24.07.2009 по 28.07.2009 навпроти будівлі за адресою м. Київ, вул. Желябова 12 було встановлено два асфальтові пагорби за функціональною ознакою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки (далі – «Асфальтові пагорби»). Позначення місця встановлення асфальтових пагорбів на карті, а також фотознімки пагорбів додаються.
Зазначені асфальтові пагорби не є пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, оскільки не відповідають вимогам ДСТУ 4123:2006, зокрема п. 3.3.2, п. 3.4.1, п. 3.4.3 та іншим.
Про наявність пагорбів з обох сторін не попереджає жоден знак – ані 1.11 «Пагорб», ані знак обмеження максимальної швидкості 3.29.
В темний час доби пагорб неможливо ідентифікувати на дистанції, що дозволить знизити швидкість до рівня безпечного для подолання пагорбу, без застосування екстренного гальмування.
Спираючись на вижевказане, асфальтові пагорби створюють перешкоду руху транспортних засобів, примушують водіїв до екстренного гальмування та маневрування, сприяють виникненню аварійних ситуацій.
Прошу у відповіді на моє звернення:
1. Зазначити, чи виконувались роботи по встановленню асфальтових пагорбів працівниками комунальної корпорації Київавтодор і вказати відповідно до яких розпорядчих документів проводились роботи.
2. Проінформувати про те які заходи і у який термін заплановано вжити з метою усунення перешкод руху транспортних засобів та забезпечення відповідності чинному законодавству України (зокрема демонтаж асфальтових пагорбів; у разі необхідності заміна на пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, що відповідають ДСТУ 4123:2006).

Додатки:
1. Фрагмент карти м. Києва з позначення місця розташування асфальтових пагорбів – один аркуш;
2. Фотографії асфальтових пагорбів – два аркуші.
«ХХ» серпня 2009 року ________________ ХХХХХХ Х.Х.

или

Пример обращения:
Начальнику Управління ДАІ
ГУ МВС України в м. Києві
п. Сіренку Анатолію Петровичу
01030, м. Київ, вул. Хмельницького, 54

Шумахера Міхаеля Петровича, що мешкає за адресою: 02333, м. Київ,
вул. Хаккінена 49, кв.22
тел. +38 (050) 55-55-55

З А Я В А

В період з 24.07.2009 по 28.07.2009 навпроти будівлі за адресою м. Київ, вул. Желябова 12 було встановлено два штучні асфальтові пагорби за функціональною ознакою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки (далі – «Асфальтові пагорби»). Позначення місця встановлення асфальтових пагорбів на карті, а також фотознімки пагорбів додаються.
Зазначені асфальтові пагорби не є пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, оскільки не відповідають вимогам ДСТУ 4123:2006, зокрема п. 3.1, 3.2, 3.3.1, 3.4.1, 3.4.2, 3.4.3, 5.2, 5.3.
В темний час доби пагорб неможливо ідентифікувати на дистанції, що дозволить знизити швидкість до рівня безпечного для подолання пагорбу, без застосування екстреного гальмування.
Спираючись на вижевказане, асфальтові пагорби створюють перешкоду руху транспортних засобів, примушують водіїв до екстренного гальмування та маневрування, сприяють виникненню аварійних ситуацій, конфігурація та встановлення пагорбів суперечить законодавству України.
Керуючись засадами Інструкції з питань діяльності підрозділів державно-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС України №111 від 27.03.2009, а саме п. 3.16, 3.2, 3.6, 5.2.1

прошу у відповідь на мою заяву:
1. Вжити заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, а саме усунення перешкод руху транспортних засобів (негайний демонтаж асфальтових пагорбів або приведення їх до повної відповідності вимогам ДСТУ 4123:2006).
2. Прошу поінформувати мене які саме заходи, ким і у який термін заплановано вжити з метою усунення порушень законодавства та забезпечення безпеки дорожнього руху.

Додатки:
1. Фрагмент карти м. Києва з позначенням місця розташування асфальтових пагорбів – 1 аркуш;
2. Фотографії асфальтових пагорбів – 2 аркуші.

«___» жовтня 2009 року ________________ Шумахер М.П.

адресовать:
1. начальнику управления ДАИ
2. Элу автодорог Николаева
3. горавтодор Николаева.

ответ должен быть таким:
http://roadcontrol.org.ua/forum/download/file.php?id=820&t=1
http://lh5.ggpht.com/_1gLQ9i0bedA/SziiZ2AFV8I/AAAAAAAAHDc/neo2BostsXc/s800/Vidpovid_ShRDA_800.gif

если через месяц ответа из ГАИ не будет то:
Прокурору
Броварської міськрайонної прокуратури
07400 м. Бровари Київської обл.
вул. Київська 137
тел. (44) 513-22-83

ХХХХХХХХХХХХХ

СКАРГА

Звертаюсь до Вас з приводу порушення закону «Про звернення громадян» відділом ДАІ Броварського району УДАІ ГУМВС України в Київській обл. Це звернення підлягає розгляду Генеральним прокурором України та підпорядкованими йому прокурорами на підставі статті 29 закону «Про звернення громадян».
23 листопада 2009 року мною була відправлена заява рекомендованим листом з повідомленням про вручення до відділу ДАІ Броварського району УДАІ ГУМВС України в Київській обл (далі ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ) за адресою «07403 м. Бровари, вул. Енгельса 1-Б». У повідомленні про вручення, яке я пізніше отримав, зазначено, що лист вручено 25 листопада 2009 року. Згідно статті 20 закону «Про звернення громадян», звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження. В даному випадку останній день розгляду звернення – 26 грудня 2009 року. Враховуючи те, що відповідь повинна бути відправлена поштою рекомендованим листом, до даного терміну треба додати три робочі дні згідно пунктів 4.1, 4.2 нормативів і нормативних строків пересилання поштових відправлень та поштових переказів, затверджених наказом Міністерства транспорту та зв'язку України № 1149 від 12.12.2007. Таким чином, відповідь на мою заяву до мене повинна була надійти до 31 грудня 2009 року.
Повідомляю Вас про те, що станом на 05 січня 2010 року я не отримав відповіді від Державтоінспекції та будь яких повідомлень від УДППЗ “Укрпошта” про наявність на моє ім’я кореспонденції.
Також, хочу зауважити, що у заяві, яку від мене отримала Державтоінспекція йдеться про небезпечну ситуацію, яка склалася на одному з перехресть нашого міста. Світлофор, який не передбачає миготіння зеленого світла, не дає можливості водіям вчасно зреагувати на зміну сигналів, змушує їх виїзджати на перехрестя на червоний сигнал, створюючи аварійну ситуацію. Особливо це важливо в зимній період, коли дорожне покриття слизьке і гальмівний шлях транспортних засобів збільшується в декілька разів.
Таким чином, Державтоінспекція проігнорувала моє звернення, порушивши при цьому статтю 20 закону «Про звернення громадян», інструкцію з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України 27.03.2009 №111, а саме п. 3.2, 3.6, 3.16, 5.2.1, де йдеться про відповідальність за організацію роботи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху і стану аварійності на території обслуговування, а також про виявлення порушень законодавства, правил, норм і стандартів у сфері забезпечення дорожнього руху.

Враховуючи вищевказане, прошу у відповідь на мою заяву:
1. зобов’язати Державтоінспекцію:
• терміново провести перевірку моєї заяви;
• негайно вжити заходів щодо усунення порушень закону, зазначених у заяві;
• надати відповідь про вжиті заходи.
2. встановити винних в порушенні закону «Про звернення громадян», притягнути їх до адміністративної відповідальності згідно статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення права на інформацію);
3. повідомити мене у встановлений законом строк про результати перевірки і про вжиті заходи щодо порушників закону.

Звертаю Вашу увагу, що згідно статті 7 закону «Про звернення громадян», дане звернення забороняється передавати для розгляду підрозділам Міністерства Внутрішніх Справ.

Додатки:
1. Копія заяви до Державтоінспекції (1 арк.);
2. Копія квитанції про сплату за поштове відправлення (1 арк.);
3. Копія повідомлення про вручення (1 арк.).

05 січня 2009 р. ХХХХХХХХХ

подробно: http://roadcontrol.org.ua/node/405

Pavlushka
17.08.2010, 23:05
усок асфальта, и его врядли кто то будет убирать - скажут что это не лежачий а просто горбик.
в соседнем дворе, через который я выезжаю каждый день, положили 3 ужасных лежачих полицейских и установили знаки (по 3 в каждом направлении)...
они не соответствуют госту...

Dimansh
18.08.2010, 16:52
Когда подготовишь бумажки - выложи их на "почитать". опыт полезен всем. тем более твой случай пригодится лично мне... я хочу вкопанные покрышки попробовать убрать таким образом в будущем когда немного разгребусь

Pavlushka
18.08.2010, 18:55
Dimansh, ок, только я этим буду с сентября заниматься..

Vov4eg
21.08.2010, 00:50
Очень актуально! Сегодня в Снигеревке налетел на такой, он еще никак не обозначен и нет полос, тупо кусок асфальта над дорогой...Если матерные слова упускать, то я ничего не сказал....

G@P
21.08.2010, 00:53
у нас хоть покрасили )

Andrey_sh
22.08.2010, 19:17
в соседнем дворе, через который я выезжаю каждый день, положили 3 ужасных лежачих полицейских и установили знаки (по 3 в каждом направлении)...
они не соответствуют госту...

Это в моем дворе! Вместо того чтоб засыпать многочисленные ямы эти уроды положили целых 3 (!) "лежачих полицейских" на участке 100 метров. А что если просто взять лом и выровнять дорогу? А освободившимся асфальтом засыпать ямы.:upset:

Dimansh
22.08.2010, 20:13
можно и ничего не будет за это.

G@P
25.08.2010, 13:31
Это в моем дворе! Вместо того чтоб засыпать многочисленные ямы эти уроды положили целых 3 (!) "лежачих полицейских" на участке 100 метров. А что если просто взять лом и выровнять дорогу? А освободившимся асфальтом засыпать ямы.
надо скооперироваться )